Tajemniczy jegomość

W końcu! Nadszedł ten dzień. 

Walizki zapakowane, dokumenty zabrane, odprawa online zrobiona. Jedziemy na lotnisko. Zaczyna się nasza przygoda. Przed nami lot nad oceanem Atlantyckim. Razem 9241 km. Loty kupiliśmy za 1750 PLN z przesiadką we Frankfurcie.

 

Wszystko poszło gładko. Żadnych nieprzewidzianych przygód. Lot minął nam dosyć szybko, dużo spaliśmy, zjedliśmy smaczne jedzenie, posłuchaliśmy muzyki. Patka miała nieco gorzej - została otoczona aromatem stóp pana, który był obok.

 

Jesteśmy w Las Vegas. 3 godziny w kolejce do odprawy po-podr...


American Dream

USA - aby opisać obecny wyjazd, trzeba cofnąć się o około 22 lata wstecz. Wtedy to, może przez nadmiar mojej energii, może przez wyhaczone, rodzicielskim okiem, zdolności ruchowe, zostałem zaprowadzony na pierwsze zajęcia taneczne. Przechodząc przez zespół pieśni i tańca z elementami baletu, taniec współczesny, klasę w gimnazjum o profilu aktywności artystycznej taneczno-teatralnym, natrafiłem ostatecznie na instruktora pełnego miłości do kultury Hip-Hop - Krzysztofa Mazura.

 

To wtedy systematycznie byłem infekowany równie wielką pasją do tegoż stylu/kultury. Niedługo później powstał pomysł, który stawał się coraz większym pragnieniem, by ostatecznie przepoczwarzyć ...


Cześć i czołem, tu Monika i Tomek.

Nadeszła w końcu pora, żeby przywitać Was w naszym burzowym świecie. Nim jednak te nasze poetycko-liryczne uzewnętrznianie, okraszone przygodowymi uniesieniami, to może najpierw opiszemy: jak?, skąd?, dlaczego?, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

 

Historię poznania przedstawimy Wam w telegraficznym skrócie :)

On - czajnik. Ona - czarująca.

On - dziwny. Ona - zdziwiona.

On - nieświadomy. Ona - zniecierpliwiona.

On - szach. Ona - mat.

I tak trwają już razem ponad 7 lat.

&...


Skontaktuj się