Alert Burzowy

Cześć i czołem, tu Monika i Tomek.

Nadeszła w końcu pora, żeby przywitać Was w naszym burzowym świecie. Nim jednak te nasze poetycko-liryczne uzewnętrznianie, okraszone przygodowymi uniesieniami, to może najpierw opiszemy: jak?, skąd?, dlaczego?, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

 

Historię poznania przedstawimy Wam w telegraficznym skrócie :)

On - czajnik. Ona - czarująca.

On - dziwny. Ona - zdziwiona.

On - nieświadomy. Ona - zniecierpliwiona.

On - szach. Ona - mat.

I tak trwają już razem ponad 7 lat.

 

Monika - niepoprawna optymistka chodząca z głową w chmurach. Szklanka dla niej jest zawsze do połowy pełna i uważa, że lepiej być dobrej myśli, bo po co być złej.

Ukończyła studia z fizjoterapii, ale jednak droga zawodowa potoczyła się inaczej. Zajmuje się marketingiem i współtworzy projekt “Piękna, zdrowa, przedsiębiorcza”. Kocha śpiewać, tańczyć, podróżować, poznawać odmienne kultury i nowych ludzi! Uwielbia spędzać czas z bliskimi osobami, przygotowywać wspólne posiłki (chociaż na co dzień nie lubi gotować). Fanka książek, seriali, kąpieli w wannie i 'slow life'. Z wielkim uśmiechem do ludzi.

 

Tomek - zuch chłopak. Z dobrego domu, o miłej aparycji. Z rozwianym włosem i aksamitnym głosem. No anioł. Dla niego szklanka, to szklanka. Jak ma czas, lubi sobie pograć, pooglądać mecze Śląska, posłuchać muzyki, potańczyć, lub zrobić imprezę zapalając swoje żarówki zmieniające kolor. Amator kawy, whisky i smoothie z Biedronki.

Zamiast gotować, to zdecydowanie bardziej woli zjeść, więc w tej kwestii nie jest nam łatwo. 

W alternatywnej rzeczywistości zamiast tancerzem byłby teraz piłkarzem. Pewnie u boku Lewego.

 

My - para nieidealna, ale myślę, że z pewnością wyjątkowa. Uwielbiamy spędzać ze sobą czas, ale jednocześnie szanujemy i dbamy o naszą osobistą przestrzeń i czas dla siebie.

Tomek od 7 lat musi tłumaczyć swoje żarty Monice, zwłaszcza jeśli Monika się nie śmiała, ale reszta naprawdę współgra ze sobą. No i ta gąbka w zlewie. Ona nie gra. Ale tak, to spoko. Okruszki. Jeszcze okruszki… No… Jest naprawdę super. Naprawdę! Serio. Nawet te jego zakichane spóźnienia. Uwielbiam je. Jak tak sobie czekam. Kocham :)

 

Przeżyliśmy już kilka wspólnych podróży, które okazały się niezapomniane - spóźnienie się na samolot do Nicei, brak noclegu w Mediolanie, zostawienie wszystkich pieniędzy w Polsce, mocno problematyczny powrót z Czech i wiele innych. Być może opowiemy Wam o nich na tym blogu, ale innym razem. Teraz czas na spełnienie naszego wielkiego marzenia. 2-miesięczna podróż do USA. Będziemy dzielić się z Wami wrażeniami, przemyśleniami, problemami - wszystkim co będzie się działo podczas tego wyjazdu. 

 

Pół żartem, pół serio. Z dużym dystansem. Mamy nadzieję, że jeśli Alert Burzowy zamiga, będą przerwy w dostawie prądu i trudne warunki na drogach, będzie prognozowana zła jakość powietrza w zakresie pyłu zawieszonego PM10 lub zerwie się silny wiatr i burze, to zostaniesz w domu i spędzisz z nami kilka chwil.

 

Zapraszamy Cię do naszego świata!

Trzymajcie za nas kciuki!


Data dodania: 15/06/2022 18:48
Mamy już: 6 komentarzy
Przeczytano: 1037 razy

Komentarze

sllo71 on 16/06/2022 01:23
Super!

Aga M on 16/06/2022 05:49
Nie możemy się doczekać Waszej relacji z podróży! Poprosimy również o vloga🤩

Dominika on 16/06/2022 06:02
Ale świetne! Czekam na więcej relacji z podróży, liczę też na kilka zdjęć z ciekawych i wartych polecenia miejsc 👌

Lepi on 16/06/2022 09:46
Ale super! Już się nie mogę doczekać jakiejś pierwszej relacji ze Stanów !

Gunia on 16/06/2022 17:35
Czekam na więcej 🐷

Ula on 16/06/2022 18:09
Świetnie się zaczyna, czekam na dalsze Wasze historie. 😊

Dodaj swój komentarz

CAPTCHA ImageRefresh ImageWpisz swoje imię:


Napisz swój komentarz: